TEL : 0(850) 840 38 08
HAKKIMIZDA

 


Minybaby Türkiye’nin en büyük bebek/çocuk güvenlik ürünleri üreticisi ve sağlayıcısıdır.


Portakal Güvenlik olarak  MinyBaby  markası ile bebek / çocuk güvenliği ürünleri ithalatı ve üretimi yapan firmamız ev içi çocuk kazalarını önleyebilecek tüm ürünleri ebeveynlere sunmaktadır.Tüm ürünlerimiz, uluslararası denetim firmalarının sağlık standartları laboratuarlarında testlerden geçirilmiş olup bu testler sonucunda EN71 sağlık standartları uygunluk belgelidir. 

0-6 yaş grubu çocuklarda ev içi kazalara karşı Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünleri yelpazesi ile hizmet veriyoruz. MinyBaby olarak kaza oluşabilecek tüm alanları tespit ettik.69 ayrı güvenlik ürününü11 ayrı kategoride topladık.
 

Bunlar;

Kenar-Köşe koruyucular / Yatak-Kapı Bariyerleri / Elektrik Güvenliği / Banyo Güvenliği / Mutfak Güvenliği / Güvenlik Kilitleri / Merdiven Güvenliği / Tuvalet Güvenliği / Deprem Güvenliği / Havuz Güvenliği / Kaydırmaz Bantlar
 

Ürünlerimizde FİTALAT bulunmamaktadır. Miny Baby ailesi olarak tüm çocukların sorumluluklarını üzerimizde hissederek maksimum titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 
 
MinyBaby Team
Saygılarımızla,